Melkveehouders kunnen door deze samenwerking GEA-apparatuur bedienen in combinatie met de analyses van het Uniform-Agri-programma. De data van het GEA DairyNet-systeem worden via een interface uitwisselbaar met de Uniform-Agri-software.
Data uitwisselen zonder concessies
Melkveehouders die Uniform-Agri al gebruiken als hun belangrijkste koemanagementsysteem kunnen nu daarin de data van de GEA-apparatuur integreren. “En dit alles zonder concessies te hoeven doen aan de voordelen en toekomstige ontwikkelingen van ons GEA DairyNet-systeem”, aldus GEA-vicepresident Holger Siegwarth.
Geen dubbele invoergegevens
“Moderne melkveehouders die geconfronteerd worden met toenemende administratieve werkzaamheden, zullen enorm profiteren van deze samenwerking”, stelt Harm-Jan van der Beek, managing director bij Uniform-Agri. “Het voorkomt dubbele of driedubbele invoer van gegevens op de boerderij.”
Met de systemen van GEA en Uniform-Agri kunnen melkveehouders verschillende apparatuur, dealers en wereldwijde melkregistratieorganisaties integreren. GEA Farm Technologie is tevens een van de kennispartners van Royal A-ware.